Başlangıç / SOSYAL MEDYA / Yazarkafe Platin Üyelik Nasıl Alınır?
yazarkafe-platin-uyelik-nasil-alinir-

Yazarkafe Platin Üyelik Nasıl Alınır?

Yazarkafe Platin Üyelik nasıl Alınır? Bildiğiniz gibi yazarkafe platformu milliyete ait olan özgün bir backlink, hit ve kalite arttırma birimidir. Bu makalemizde sizler için yazarkafe platin üyelik nasıl alınır? Nasıl platin üye olunur? gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Yazarkafe Platin Üyelik nasıl Alınır?

Öncelikli olarak şunu belirtmekte yarar var yazarkafede platin üyelik verilmeyecek kategorilerde mevcuttur bunların başında haber içerikli siteler gelmektedir. Ancak teknoloji, sağlık, hamilelik ve buna benzer tek bir kategoride haber veren bir siteniz var ise bununla başvuruda bulunabilirsiniz.

Şimdi baştan başlayalım; öncelikle yazarkafeden platin üyelik almanız şu sıralar oldukça zor görünüyor. Önce sitemizi baştan aşağı bir gözden geçiriyoruz sitemizin gerçekten yararlı bilgi verdiğinden emin olmamız gerekecek. Ana sayfa gözü yormayan ve içerik olarak zengin görünen kullanıcıyı sıkmayan bir tasarıma sahip olmasında yarar var.

Bu şekilde başvuru yaptığınız zaman ilk olarak bronz üyelik verilecektir. Tabii bronz üyelik aldığınız zaman yazarkafeye içerik gönderemiyorsunuz. Sadece bumerang rozetlerinden birini kullanarak sitesinizi zenginleştiriyorsunuz.

Bronz üyelikten sonra altın üyelik gelmektedir. Bu üyelikte ise yine yazarkafeye içerik gönderemiyorsunuz ancak sitenize özel teklif edilen makaleleri alabiliyorsunuz. Tabi bu makaleler sitenizin çok çok kaliteli olması şartında gelmektedir. Reklam veren markalar sitenizi inceleyip buna göre size makale teklif edebiliyor.

Teklif ettikleri makaleyi yayınladıktan hemen sonra belirtmiş oldukları ücret bumerang üyelik hesabınıza yansıyor ancak bu miktar 50 TL’yi geçtikten sonra hesabınıza gönderiliyor.

Platin üye nasıl olunur?

Şimdi gelelim son üyelik olan platin üyeliğe. Platin üye olabilmek için sitenizin çok iyi durumda olması gerekmektedir. Bumerang editörleri yazarkafeye içerik gönderen sitelerin çok kaliteli güzel paylaşımları olan sitelerin olmasına özen göstermektedirler. Ayrıca sitelerinde tasarımına oldukça dikkat etmektedirler.

Sitenizde yazarkafe yada bumerang rozetinin olmasına dikkat ediniz. Eğer platin üye olursanız ve rozetlerden biri yoksa eğer üyeliğiniz dondurulur ve bir işlem yapamazsınız.

Sürekli başvuru yapmanıza rağmen sürekli altın yada bronz üyelik veriyorsa eğer sisteme açıklayıcı ve net bir mail atarak durumu izah etmenizi tavsiye ederim. Zira her başvuru gönderiminde farklı farklı editörler olduğu için kararlarda farklı olmaktadır.

 

Ancak sisteme mail attığınız zaman farklı bir birim tarafından siteniz inceleme altına alınır ve gerekçeleri ile birlikte size bir cevap maili gönderirler.

Gönderdikleri cevap mailinde zaten gerekli açıklama yazacaktır. Belirtmiş oldukları tespitleri göz önüne aldıktan sonra ve gerekli düzenlemeyi sitenizde yaptıktan sonra tekrar başvurunuzu gönderebilirsiniz. Bu başvurudan sonra siteniz tekrar incelenir ve belirtilen şartların yerine getirildiği göründükten hemen sonra platin üyelik aktif edilir. Eğer halen edilmiyorsa tekrar açıklayıcı bir mail gönderebilirsiniz.

Bu belirtmiş olduğumuz şartlar ve öneriler bizzat tarafımızda denenmiş ve bu vesile ile bir çok siteye de platin üyelik aldırmış bulunmaktayız.

Kontrol Ediliyor

sosyal-medya-uzmani

Sosyal Medya Uzmanı Ne İş Yapar?

Sosyal Medya Uzmanı Ne İş Yapar? Sosyal medya uzmanları neler yapar? Bu makalede sizlere bunlardan bahsedeceğiz. Özellikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir