Başlangıç / MODA / Saç Modası Rengi 2018
2018-saç-rengi-trendleri-kizlarnedio

Saç Modası Rengi 2018

2018 Saç Renkleri

 2018 Saç Renkleri… Güzellik trendleri her geçen yıl farklı bir bakış açısı ile dahada gelişip farklı modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Baktığımız zaman son yıllarda saç renkleri tıpkı makyaj trendleri gibi son derece çeşitli hale gelmiş durumda. Şimdi ise bu makalede 2018 saç renkleri konusundan bahsedeceğiz…

2018 Saç Renkleri

Yüz tipine ve ten rengine uygun tonlar, balyaj ve ombre teknikleri ile yüz şeklini değiştirebilecek saç rengi uygulamaları ve daha birçok saç rengi trendi ile güzellik anlayışınıza fazlası ile güzellik katarsınız. 2018 sezonunun trend saç renkleri de her tarzdan insana hitap eden harika tonları içermektedir.

Holografik Saç Rengi

Günümüz saç trendlerine baktığımız zaman son birkaç yıl içerisinde saç rengi trendleri oldukça marjinal bir hale gelmiş durumda.

holografik-sac-rengi-kizlarnedio

Okyanus Saç Rengi

Moda ve güzellik dünyasına baktığımız zaman daha  çok doğadan ilham almaktadır.

Okyanus-Sac-Rengi-kizlarnedio

Parlak Beyaz Saç Rengi

Bildiğiniz gibi geçen yıla gri saç trendi damgasını vurmuştu. Gümüş, gri ve kirli beyaz rengin popüler olmasının ardından hemen ardından 2018 yılında parlak beyaz renk de çok konuşulacak gibi görünüyor.

parlak-beyaz-sac-rengi-kizlarnedio

Mat Saç Rengi

Makyaj dünyasından sonra mat renk trendi artık saçlara da geçmiş durumda.

mat-sac-rengi-kizlarnedio

Şeftali Saç Rengi

Pastel saç rengi trendinin ardından birçok farklı pastel ton da saçlara uygulanmaya başlanmış durumda. Pastel tonlarındaki şeftali saç rengi de bunlardan birisidir.

seftali-sac-rengi-kizlarnedio

Bordo Kahverengi Saç Rengi

Geçen yıl kahverengi saç tonları zirve yapmıştı. Özellikle de çikolata yansımalı kahve tonları oldukça popülerdi.

bordo-kahverengi-sac-rengi-kizlarnedio

Ateş Kızılı Saç Rengi

Kırmızı saç renkleri 2018 trendleri arasında olacak gibi görünüyor. Bu ateşten ilham alınmış sarı, turuncu ve kırmızı renklerinin bir arada kullanıldığı ateş kırmızısı da popüler hale gelecek renklerden birisi gibi.

ates-kizili-sac-rengi-kizlarnedio

Denizkızı Saç Rengi

Renklerin hakimiyeti 2018 yılında da devam edecek gibi görünüyor. Deniz kızı saç rengi trendi ile rengarenk saçlar ile harika bir yıl geçirebilirsiniz. Pastel veya canlı tonları bir arada kullanarak rengarenk saçlar elde edebilirsiniz.

deniz-kizi-sac-rengi-kizlarnedio

Kola Saç Rengi

Belki yanlış okudunuz ancak şaşırmayın yanlış okumadınız, kola rengi saç… Tam olarak kola renginden esinlenerek oluşturan bu saç rengi de 2018 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor. Kolanın sahip olduğu kızılımsı siyah saç rengini saçlarda bol bol göreceğiz.

kola-sac-rengi-kizlarnedio

Bakır Sarı Saç Rengi

Sıcak sarı tonları 2018 saç rengi trendleri arasında yer almaktadır. Bakır yansımaları bulunan sarı saçlar ile kışın harika görünebilirsiniz.

bakir-sari-sac-rengi-kizlarnedio

Koyu Siyah Saç Rengi

Geçen yıla damgasını vuran koyu kahverengi saçlar yerini koyu siyaha bırakmış durumda. En koyu siyah tonları için hazır olunuz.

koyu-siyah-saç-rengi-kizlarnedio

Siyah Üzerine Kahve Gölgeler

Balyaj tekniği ile siyah saçlara çikolata kahve yansımalar katılıyor. Özellikle balyaj, 2018 saç renkleri arasında oldukça popüler görünüyor. Eğer siyah saçlarınız var ise ışıltılar katabilirsiniz.

siyah-uzerine-kahve-golgeler-kizlarnedio

Sütlü Kahve Saç Rengi

Her ne kadar canlı renkler popüler olsa bile yıllar içinde doğallık da ön plana çıkmış durumda. Doğal bir görünüm veren sütlü kahve saç rengi de ön plana çıkan renkler arasında yer almaktadır.

sutlu-kahve-sac-rengi-kizlarnedio

Kontrol Ediliyor

2018-gelinlik-modası

2018 Gelinlik Trendleri

2018 gelindik trendleri… “Göz kamaştıran bir gelinliğiniz olsun istersiniz. Son modaya uysun. Beni hem güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir