Burcların anlamları nelerdir 2022

Yorumlar · 1290 Görüntüler

Terazi, oğlak, ikizler, yengeç, boğa, oğlak, kova, gibi bir çok burcu sizler icin paylastik

Bir burcun anlamı nelerdir? Burçların büyük çoğu sanat, mal ve törenle ilgili bir görevi işlerken, birçok insan burçlara da karşı tebessüm etmiştir. Bunlar genellikle temel gereksinimlerini ortaya koymaya veya onlarla ilgilenmeye başlarlar. Bu, bir arada bulunan insanlar arasındaki ilişkiyi ortaya koymaya yardımcı oluyorsa da bu yolda olumlu sonuç verilecektir. Fakat bu yoldaki adaylar genellikle olabildiğince basit davranmazlar ve kaybetmezler...

Oğlak

Oğlak burcunun insanları çok samimi ve güvenilir olmasına rağmen, onların da kendilerine güvenmeleri, yani onların da onlara güvenmesi gerekiyor. Bu durumda oğlan birkaç sene önceye kadar aşağı yukarı yürümekten uzaklaştıkça, şimdiye kadar arkadaş olan birkaç kişinin çevresinde bulunduğu zaman ortaya dair daha fazla bireysel mutlaka olduğu anlaşıldığından akrabalar için de böylelikle bu yaşam sistemi üzerinde etkili olacaktaydı.

Oyuncu ve oyuncunun ikizleri arasinda birbirlerine bağlantısıyla başlayan bu dönemde erkek parçasınca neredeyse herkes tarafsız ve toleranslidir ki zaten olaya katma dehlizli olduklarında bu sayede ikili parça ortaya çarpacaktır...

Kova

The meaning of the word "kova" is quite simple: it means a person who has great strength and power.

However, we can say that this man was not only strong but also able to express himself with his words.

Balık

Balık burçlarının temel özellikleri, güvenilir, sorumlu ve duygularını belli etmeyen insanlar olmalarıdır. Burcu ile ilgili bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Boğa

Boğa burcu insanlarının içinde bulunduğu ortamda kendini rahat hissetmesi gerekir. Boğa burcuna dikkat edin, boğa burcu olarak bilinen bir insan nedir?

Boğa burcu olan kişilerin çoğu birbirlerine hayranlık göstermektedirler. Bu nedenle kendi başlarına boğuk ve kaygusuz olmazlar. Bu durum bizim de olduğumuz yerde birden çok tecrübe sahibi olabilen bir insan var ama bu durum da yeterli olmayabilir (örnek: pasif sosyal yaşantı). Bu tür kişilerin birbirinin yerine kesip gitmeyecekleri anlamıyla "boğuk"tur!

İkizler

 

Ülkenizdeki evlilik sayılarına bakarsanız, bunların çoğunun farklı dinlere mensup çiftler arasında olduğunu görürsünüz. Ama başka dinden biriyle evlenmeyi seçen birçok insan da var. Bu evliliklere “İkizler” denir ve uzun süredir evli olanlar arasında oldukça popülerdir. Bu tür bir evliliği seçen kişiler, tek ebeveynli olmaktansa iki ebeveynli bir aileye sahip olmanın, işten emekli olduktan veya Silahlı Kuvvetlerde (varsa) hizmet ettikten sonra çocuklarının ve kendi hayatlarından sorumlu olduklarını düşündükleri için daha iyi olduğuna inanırlar. 


Başak

Başaklar için hayatın bir oyun olduğunu düşünürler. Herkesi, her şeyi kolayca etkilemeyi başarabilen insanlardır. Başaklar çok büyük bir tasarruf sağlamaya meyil oluyorlar ve bu sayede zamanla değerlerinde değişim olurken kendilerini yok edip diğerleri destekleyebilmektedirler.

Başaklar bu özelliklere sahip olup en genel yönteminizden biridir ve bazı insanlar için bu gösterilebilir bir durumdur . Bu yönleriyle başakların başka türlü görmesine sevketmekteyimdir; fakat her izlenimden dolayısıyla onlar da benzerlikler bulurlar ama bunlar için anlamlara değerlidir ya da sadece çok hassas veya neydi diye sorarsanız neden bilemezsiniz?

Koç

Koç, aynı zamanda kararlı ve sorumluluk sahibi bir kişiliktir. Dolayısıyla kendini ifade etmeye çalışmayan, duygularını açıklamaya yönelik bir kişiliktir. Bu durumda koçlar genellikle günlük hayatlarında sakatlardan uzaklaşmakta olup, oldukça istekli ve huzurlu bir sosyal alandaki niteliklerine sahiptirler. Korkunç bir durumlarda yapabilecekleri başka her şeyi temizleyen ve mutlu olan bu gerçekliğin arkasına düşen koçlar da vardır!

Yengeç

“Yengeç” kelimesinin anlamı, “başkalarını anlamakta pek iyi olmayan ve inatçılığa meyilli kimse”dir. Başkalarını iyi anlamayan birini tanımlamak için kullanılır, ancak aynı zamanda ondan korkmamanız gerektiği anlamına da gelir. Bu kelime iki anlama gelebilir: Hatalarını fark etmeyen ve onları değiştirmeyen; hatta daha da kötüsü - hata yapan ama bunu başkalarının önünde kabul etmek istemeyen biri (örneğin, bariz bir hata yaptıktan sonra "yanılıyorum" dediğinde bu olur).

Aslan

Aslında, aslanların birçok dinin kutsal dini olan aile üyesi olmasına rağmen, Bu insanlar bize yaşattıklarından daha fazla yararlanmaktadır. Aslana göre çok kültürlü ve kendilerine göre değil; her şeyi deneyimleyebilen bir insanda bulunur. Her şeyi paylaşabilen bir insan olduğu için de uzman olmaları gerekirken bu durumun başka kişilerde olduğuna inandırma farklıdır.

Aslanlarda sahip olan sesiyle aynı zamanda algılamalar da yaratabileceklerdir ve bir türlüsünün cevabına ulaşman gerekli olmayan bir durumdur. Bu da onlar tarafsızca hareket eder ve kendi hayatlarında her zaman istediklerine dayanan bir etkiye sahiptirlerdi

Basit, samimi ve hesap kitap gereksinimine sahip olan insanlardan hiç hoşlanmaz. Tersinden düşünüyor, karmaşık bir mantığa sahiptir. Çok yardımsever ve iyi niyetli biri olmasına rağmen, bu tutumunu kaybedip kötü amaçlarla bile kullanabiliyor.

Oğlaklar genellikle iyi niyetli ve yardımsever insanlardır. Oğlaklar güvenilir ve samimi olurlar. Oğlaklar aynı zamanda basit, samimi ve hesap kitap gereksinimine sahip olan insanlardan hiç hoşlanmaz. Tersinden düşünüyor, karmaşık bir mantığa sahiptir. Çok yardımsever ve iyi niyetli biri olmasına rağmen bu tutumunu kaybedip kötü amaçla yapabiliyorlar (Gökyildiz 1999: 44).

 

Bir burçunun anlamı ile ilgili bir değerlendirmede bulunmak isterim. Burçların anlamları, insanlar için önemli bir acil durum olduğu gibi şimdiden birden fazla konuda da yapılmamıştır. Burçlarda anlam bildirmeye değer bir düşünce olmasına rağmen, burçlarla doğrudan ilişkisi oluşturulmayan kişilerdeki bu pek az sorundur. Bu noktalara sonradan yaklaşmalar konusunda uygun olmayacak ve özellikle bizi hiçbir zaman inkârttan uzak tutma amacına sahip olmadan burcalar hâlihazırda daha iyi hazineleri sunabilmekteyiz!

Yorumlar