Başlangıç / SOSYAL MEDYA / Milli E-posta Servisi Geliyor
resim-boyutlandırma

Milli E-posta Servisi Geliyor

Milli e-posta servisi geliyor… Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan katılmış olduğu bir canlı yayın programında çok önemli açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalardan en önemlisi ise yeni gelecek yerli e-posta hizmeti oldu.

Türkiye bilişim alanında atılımlarına devam etmektedir. Arama motoru, işletme sistemi gibi önemli çalışmaların ardından şimdi de yerli e-posta servisi için çalışmalar başlandı.

Milli e-posta servisi geliyor

2017 başında projenin hayata geçtiğini söyleyen Ahmet Arslan, yaptığı açıklama ile yerli e-posta servisinin 2018 sonuna kadar hizmete açılacağını müjdesini verdi.

Bakan Ahmet Arslan‘ın katıldığı bir televizyon programında bahsettiği yerli e-posta servisi hakkında, BTK‘da bir tweet ile yayımladı.

Aslında tüm e-posta servislerine baktığımızda birkaç özellik dışında temel fonksiyonların hep aynı kaldığını görmekteyiz. Peki, yerli e-postanın hedefi ne olacak? Elbetteki gizlilik

Kullandığımız servislerin bilgiyi önce tüm dünyada dolaştırdığını ve gizlemediğini belirten Bakan Arslan, yerli e-posta ile gizliliği hedeflediklerini açıkladı.

Umut ediyoruz ki bu milli e-posta servisi güvenlik ve gizlilik konusunda üst düzey bir hizmet sunar bizlere.

Kontrol Ediliyor

sosyal-medya-uzmani

Sosyal Medya Uzmanı Ne İş Yapar?

Sosyal Medya Uzmanı Ne İş Yapar? Sosyal medya uzmanları neler yapar? Bu makalede sizlere bunlardan bahsedeceğiz. Özellikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir