Başlangıç / Makyaj / Gözleri İri Gösteren Makyaj Yöntemleri Nelerdir ?
gözleri-buyuk-gösteren-makyaj-hilesi-kizlarnedio

Gözleri İri Gösteren Makyaj Yöntemleri Nelerdir ?

Gözleri Büyük Gösteren Makyaj Hilesi…  Bir çok bayanın en çok şikayet ettiği konuların başında gelir gözleri büyük göstermek… Gözleri büyük göstermek için makyaj yolunu tercih edebilirsiniz. Evet belki birçoğuna göre gereksiz bir durum olsa da bazıları için olmazsa olmaz bir durumdur. İşte gözlerinizi olduğundan daha iri gösterecek ve kolaylık ile uygulayabileceğiniz makyaj hileleri

Gözleri Büyük Gösteren Makyaj Hilesi

gözleri-buyuk-gösteren-makyaj-hilesi-kizlarnedio1

Gözlerinizin içine nude tonlarda bir kalem sürünüz

Gözleri büyük göstermek için nasıl kalem çekilir? Gözlerinizi büyük göstermek istiyorsanız eğer gözünüzün içine koyu renk kalemler yerine ten renginde olan bir kalem sürmenizi tavsiye ederiz. Gözleriniz daha sağlıklı ve iri gözükecektir. Gözleri büyük göstermek için göz kalemi nasıl sürülür?

gözleri-buyuk-gösteren-makyaj-hilesi-2kizlarnedio

Göz pınarlarınıza ışıltılı far uygulayınız

Açık tonlarda bir ışıltılı farı göz pınarlarınıza uygulayarak büyük görünen gözlere sade bir şekilde kavuşabilirsiniz.

gözleri-buyuk-gösteren-makyaj-hilesi-kizlarnedio2

Doğal Yöntem Olarak Bu Yöntemi Kullanabilirsiniz

Çok kolay. Uyandığınızda ve bu sinir bozucu morlukları aynada fark ettiğinizde, 2 adet çay kaşığı alın ve bunları dondurucuya koyun. Bu esnada, papatyadan bir çay hazırlayın. İhtiyacınız olan malzemeler; 150 ml su ve 2 paket papatya. Papatyaları ocakta demleyin, kaynadığında ocağı kapatın ve beklemeye bırakın.

Bir sonraki adım ne mi? 15 dakika geçtiğinde, dondurucuya koyduğunuz kaşıkları alın ve göz altlarınızdaki koyu bölgelere koyarak 30 saniye bekletin. Daha sonra iki parça pamuk alın ve bunları papatya çayına batırıp gözlerinizin altına koyun. Çok basit: anlattığımız yöntemlerin ikisi de hazırlanması ve uygulaması çok kolay yöntemler. Sıcak-soğuk tedavisi kan dolaşımınızı hızlandırarak gözlerinizin altındaki şişliğin inmesine yardımcı olacak. Kesinlikle çok etkili.

 

Kontrol Ediliyor

eyeliner-nasil-sürülür

Eyelenir Sürmenin Püf Noktaları

 Eyeliner çekmenin püf noktası nedir? Eğer sizde eyeliner çekmekten vazgeçemiyorsanız o zaman sizlere bu konu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir