Başlangıç / Makyaj / Doğal makyaj tüyoları
dogal-makyaj-tuyolari

Doğal makyaj tüyoları

Doğal makyaj tüyoları… Makyaj ancak saç ve ten renginiz ile uyumu yapıldığında mükemmel bir görünüm sağlar. Sarışınlar hangi farı kullanmalı, esmerlerin ruj tonu ne olmalı? Kızıl saçlılar nasıl doğal görünümlü makyaj yapabilir? Soruların cevabı haberimizde mevcuttur. İşte saç rengine uygun doğal makyaj uygulamaları…

Doğal makyaj tüyoları

Esmerler için mükemmel makyaj tüyosu

Koyu saçlı kızlar, doğal görünüşlü makyaj yapmak için siyah göz kalemi kullanabilirler. Kiraz rengi mat rujlar dudakları harika gösterecektir.

dogal-makyaj-tuyolari

Sarışınlar için doğal görünümlü makyaj

Sarışın kadınlar, yumuşak pembe yada şeftali gibi soft tonları kullanmalıdır. Dudaklar için pembe ruj iyi bir tercih olacaktır.

dogal-makyaj-tuyolari

Kızıl kadınlar için doğal makyaj

Kızıl saçlı kızlar, parlak mavi ve mor tonlardan kaçınmalıdır. Altın ve pastel tonları tercih etmelidir. Kızıl kadınların doğal bir görünüm elde etmek için sıcak tonlarda rujlar ve aynı tonlarda allık kullanmalıdırlar.

dogal-makyaj-tuyolarii

İpucu:

Makyaj yapmanın altın kuralı, ana vurgunun dudak ya da göz olmasıdır. Doğal makyaj ile hem gözlerinizi hem de dudaklarınızı vurgulayabilir ve harika görünebilirsiniz.

Ayrıca makyaj yaparken bu makyaj yapmayı abartmamak gerekmektedir. Bunun nedenine gelecek olursak eğer bazıları makyajı olduğundan çok fazla abartıp yüzünün her yerine değişik makyaj malzemeleri sürerek güzel görüneyim derken daha kötü bir duruma düşebilmektedirler.

Makyaj yaparken altın kural doğallığı bozmamaktır.

 

Kontrol Ediliyor

eyeliner-nasil-sürülür

Eyelenir Sürmenin Püf Noktaları

 Eyeliner çekmenin püf noktası nedir? Eğer sizde eyeliner çekmekten vazgeçemiyorsanız o zaman sizlere bu konu …

2 yorumlar

  1. Haha teşekkürler 🙂

  2. AAAAAAAA Ne kadar güzel makyajlar var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir