Başlangıç / MAGAZİN / Deniz Satar Hakkında Bilinmeyenler ?
deniz-satar_kizlarnedio

Deniz Satar Hakkında Bilinmeyenler ?

Deniz Satar kimdir?

Deniz Satar kimdir? TRT Spor’da “İlk Baskı” spor programını sunan Deniz Satar’ın güzelliği sosyal medyada en fazla konuşulanlar arasında yer almış durumda.

Spor programlarında güzel kadınlar örneğini Burcu Esmersoy’dan hemen sonra birçok spor programında güzel kadınlar yer almaya başlamıştı.

Son olarak TRT Spor’da “ilk Baskı” programını sunan Deniz Satar’ın güzelliği konuşulmaya başladı. Başarılı sunucu Deniz Satar, güzelliği ve düzgün fiziği ile sosyal medyanın ilgi odağı olmuş durumda. Kısa sürede önemli bir hayran kitlesine sahip olan 1987 İzmir doğumlu olan Deniz Satar, son dönemde en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor.

 Burcu Esmersoy ve Dilara Gönder, spor programı sunuculuğundaki başarılarının etkisi ile şöhreti yakalamıştı. Şimdide Deniz Satar sempatik ve sıcak kanlı görüntüsü ile binlerce kişi tarafından sevilen birisi haline geldi.

Deniz Satar kimdir?

Aslen İzmir’li olan Deniz Satar 1987 İzmir’de dünyaya gelmiştir. 1.77 boyunda olan güzel sunucu kahverengi gözlüdür. Deniz Satar Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. Üniversite döneminde birçok yerel ve ulusal televizyon kanallarında staj yapmıştır.

3. sınıfta TRT Müzik kanalında “Şenlik Ateşi” adlı gezi programını sunmuştur. Mezun olduktan hemen sonra Trtspor kanalında “İlk Baskı” adlı sabah spor programının sunuculuğunu yaptı ve halende yapmaya devam etmektedir. Fanatik Gazetesi’nde editörlükte yapmıştır. Ve aynı zamanda hafta sonları TRTSpor ekranlarında yayınlanan ‘Spor Keyfi’ni sunmuştur.,

Her gün sabah saat 08:00’de TRT Spor ekranlarından “İlk Baskı” programı ile güne merhaba diyen izleyiciler; spor ile başlıyorlar ve Deniz Satar’ı izleyerek güne merhaba diyorlar. Güzelliği ve sunumu ile kısa sürede ilgi odağı olan Deniz Satar’ın instagram hesabına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

deniz-satar-kimdir-kizlarnedio

Deniz Star Doğum Tarihi:


Deniz Star burcu:


Deniz Star Kilosu: 


Deniz Star Boyu:


Deniz Star Göz Rengi:


Deniz Star Saç Rengi:


Deniz Star Eğitim Durumu:


Deniz Star Sevgilisi:


Deniz Star Evli mi:  yok


Deniz Star Eşi:  yok


Deniz Star instagram Hesabı:  @denizsatar


Deniz Star Twitter Hesabı:  @denizsatar


Deniz Star Facebook Hesabı:  denizsatar


Deniz Star Snapchat Adresi: Snapchat Kullanıcı adı denizsatar


Deniz Star Swarm Adresi: Swarm Kullanıcı Adı denizsatar

Kontrol Ediliyor

Melisa-Aslı-Pamuk-hakkında-bilinmeyenler

Melisa Aslı Pamuk Hakkında Bilinmeyenler

Melisa Aslı Pamuk kimdir? Melisa Aslı Pamuk, 14 Nisan 1991 yılında Haarlem Hollanda’da hayata gözlerini açmıştır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir