Başlangıç / MAGAZİN / Aleyna Tilki Hakkında Bilinmeyenler
Aleyna-tilki-hakkında-bilinmeyenler

Aleyna Tilki Hakkında Bilinmeyenler

Aleyna Tilki Kimdir ? O Ses Türkiye’de kendini gösteren genç şarkıcı Cevapsız Çınlama Şarkısı ile gündeme gelen genç şarkıcı Aleyna Tilki Şuan Türkiye’nin gündeminde peki Aleyna Tilki Kimdir ? Sesi ve duruşuyla herkesi kendine hayran bırakan genç yıldız kaç yaşında ?İşte Aleyna Tilki’nin biyografisi..

aleyna-tilki-kizlarnedio

Cevapsız Çınlama adlı şarkıyı seslendirerek hem vucuduyla hemde sesiyle dikkatleri üzerine toplamayı başardı

Aleyna Tilki,28 Mart 2000 Tarihinde Konya’da dünyaya gelmiştir.Babası Konyalı,Annesi ise Trabzonludur.Annesi bakanlığa bağlı olan bir kız yurdu işletmete babası ise askeriye de memurluk yapmaktadır.Babasının iş durumundan dolayı Konya’dan İzmir’e,10 Yaşından sonra da İstanbul’a taşınmak zorunda kaldılar.Aleyna Tilki 1.65 boyunda ve 48 kilodur,Hacı Hatice Bayraklık Anadolu Lisesinde öğrenim hayatına devam etmektedir genç yıldız.Aynı zamanda küçüklüğünde bale eğitimi almış ve uzun bi süre profesyonel bir şekilde voleybol oynamıştır.Aleyna Tilki küçük yaşlarından itibaren felsefeye ve psikolojiye aynı zamanda parapsikolojiye ve kişisel gelişime baya meraklı olduğunu belirtmiş.Aleyna Tilkinin tek hedefi dünyaca tanınmış olmak dünya starı olmaktır.Aleyna sürekli yabancı dil çalışıp dilini geliştirmeyi hedefliyor.Tilki Rusça ve İngilizceyi şimdiden öğrenmiş durumda.Konservatuavara gitmeyi düşünmeyen güzel yıldız alaylı olarak müzik hayatına devam etmek istiyor.

kizlarnedio-aleyna-tilki
Küçük yaşlarında müziğe ilgisi olan Aleyna Tilki,daha henüz 8 yaşında iken İzmir’de yerel olan bir tv kanalının şarkı yarışmasına katılmış ve o zamandan beri müziğe ilgisi devam etmekte.Aleyna Tilki 14 Yaşında iken ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ Yarışmasına katılarak büyük bir başarı elde edip yarı finale kadar ilerlemeyi başarmıştı gerçekten hafızalarda kazınacak bir performans sergilemişti yaşına rağmen.

Aleyna Tilkiyi ilgi odağı eden şarkı ise Yetenek Sizsiniz Türkiye’de söylemiş olduğu Gesi Bağları olmuştur kendi yorumunu katarak şarkıyı yorumlayan şarkıcı gerçekten güzel yorum katmış ve hem seyirciler hemde jurilerin büyük beğenisi almıştı.
Aleyna Tikli ve Emrah Karaduman 2016 Ağustos ayında ‘Cevapsız Çınlama’ adlı şarkıyı seslendirerek piyasaya giriş yaptı.Aleyna hem şarkıyı seslendirdi hemde dans ederek dikatleri baya baya üstüne çekmeyi başardı.Aleyna Tikli kazandığı paraları eğitim hayatında kullanacağını söylemiş ve star olmak için elinden geleni yapacağını söylemiştir.

NASIL ÜNLÜ OLDU?

2016 yılı geldiğinde Türkiye’nin ünlü DJ’lerinden birisi olan Emrah Karaduman ile birlikte (Cevapsız Çınlama) adını taşıyan bir şarkıya imza atmış ve bu şarkı ile kısa zaman içerisinde Türkiye’nin en bilinen isimlerinden birisi olmuştur. NetD Müzik sponsorluğu ile Youtube platformunda yayınlanan klip, aynı gün içerisinde 100.000 izlenme rakamına ulaşmış ve çok sevilmiştir.

Hali hazırda Youtube’da 125 Milyon izlenme rakamını deviren şarkı, Youtube’da en çok izlenen şarkı video klipleri kategorisinde yer alma başarısını göstermiştir. Aleyna Tilki, bu klip ile birlikte kısa zaman içerisinde şöhret olmuş ve çeşitli televizyon programlarına davet edilerek söylemleri ile de çok ciddi anlamda ön plana çıkmıştır.

Aleyna-tilki-hakkında-bilinmeyenler

 

ALEYNA TİLKİ SOSYAL MEDYA AÇIKLAMALARI

Günümüzde sosyal medyanın ve online ortamın en çok konuşulan isimlerinden birisi Aleyna Tilki’dir. Halk arasında kendini beğenmiş konuşmaları nedeni ile kısa zaman dilimi içerisinde capslere de konu olan Aleyna Tilki, genç yaşında içkili mekanlarda şarkı söylediğinden dolayı toplumun geneli tarafından da eleştirilmiştir.

Tilki, şuan Türkiye’nin sosyal medya üzerinde en çok konuştuğu isimlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Yakın bir zaman dilimi içerisinde müzik ile alakalı ne gibi girişimleri olacak merak konusu.

Aleyna Tilki Türkiyede yaşından dolayı işkili mekanlarda şuan şarkı söyleyememekte genç yıldıza başarılar diliyoruz.

Aleyna-tilki-hakkında-bilinmeyenler1


Aleyna Tilki Doğum Tarihi:  28 Mart 2000 Doğumlu


Aleyna Tilki burcu:  Koç


Aleyna Tilki Kilosu: 48


Aleyna Tilki Boyu:  1.65


Aleyna Tilki Göz Rengi: Kahverengi


Aleyna Tilki Saç Rengi:  Sarı


Aleyna Tilki Eğitim Durumu: Lise Okuyor


Aleyna Tilki Sevgilisi: yok


Aleyna Tilki Evli mi:  yok


Aleyna Tilki Eşi:  yok


Aleyna Tilki instagram Hesabı: instagram.com/aleynatilkiofficial


Aleyna Tilki  Twitter Hesabı:  twitter.com/aleynatilkiofficial


Aleyna Tilki Facebook Hesabı: aleynatilkiofficial


Aleyna Tilki Snapchat Adresi: Snapchat Kullanıcı adı aleynatilkiofficial


Aleyna Tilki Swarm Adresi: Swarm Kullanıcı Adı aleynatilkiofficial

Kontrol Ediliyor

Beşiktaş’ın Yeni Seksi Yengesi Yürek Hoplattı

ALANYASPOR‘dan Beşiktaş’a transfer süreci başlayan Vagner Love’un güzeller güzeli eşi Lene Pires, Instagram’daki paylaşımlarıyla dikkatleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir