Başlangıç / MODA / 2018 Gelinlik Trendleri
2018-gelinlik-modası

2018 Gelinlik Trendleri

2018 gelindik trendleri… “Göz kamaştıran bir gelinliğiniz olsun istersiniz. Son modaya uysun. Beni hem güzel hem kusursuz göstersin. Fiziğimi en iyi şekilde ortaya çıkarsın” eminim siz de böyle diyorsunuz, her gelin adayı gibi ya da gelin olacak kişi gibi sizinde kafanızda bu sorular var. Peki, bu soruları nasıl çözüme kavuşturacaksınız? Şimdi sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz;

2018’de Omzu Açık Gelinlikler Ön Plana Çıkacak

Evlilik planları yapan ve evlilik hazırlıklarına şimdiden başlayan gelin adayları için bu yıl çok özel gelinlik modelleri bekliyor olacak. Rönesans çağında ki gibi omzu ortaya çıkarak ince ve seksi görünümlü gelinlik modelleri bu yıl trend olarak karşımıza çıkacak. Bu tarz gelinlikler genelde tarzını fiziğini bir miktar göstermek isteyen gelin adayları için oldukça romantik, mükemmel bir gelin görünümü yaratıyor.

omzu-acık-gelinlik-20182018’de Mavi Ve Beyaz gelinlikler Trend

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda evlilik hazırlığı yapan gelin adayları, trend olarak, sadece beyaz renk gelinlik değil aynı zamanda mavi gelinlikleri de tercih ediyor. Bu yılda mavi ve tonları daha gözde olacak gibi görünüyor. Özellikle toz mavi gelinlikler ağırlıklı olarak tercih edilecektir. Mavi bildiğiniz gibi sonsuzluğun, huzurun ve mutluluğun rengi olarak lanse ediliyor. Gelinlik modellerinde ise genelde payetli işlemeler, omzu açık gelinlikler ve pullu modeller bu yılın gözdesi olacaktır.2018-mavi-gelinlik

 

2018 Tesettür Gelinlik Koleksiyonunda Neler Bulunmakta

2018 tesettür gelinlik koleksiyonunda ise yoğun kabarık tasarımlar yerini alacaktır. Özellikle uzun tül kuyruklar büyük ve kabarık yakalı gelinliklerin tercih edileceği gözüküyor. Moda uzmanları ise yeni gelen adaylarına şu tavsiyelerde bulundu. Kalın ve alçak topuklu ayakkabıları tercih ediniz.

Eğer göğüsleriniz büyükse işlemelerin göğüs bölgesinde olmasından kesinlikle kaçınmalısınız. Belinizi sizde her gelin gibi ince göstermek istiyorsanız, işlemeli kumaşları bel bölgesinde kullanabilirsiniz. Ancak ben işlemeli gelinlik istiyorum diyorsanız bunu etek kısmında kullanmanızda fayda var.

tesettür-gelinlik-modası-2018

Kontrol Ediliyor

2018-saç-rengi-trendleri-kizlarnedio

Saç Modası Rengi 2018

2018 Saç Renkleri  2018 Saç Renkleri… Güzellik trendleri her geçen yıl farklı bir bakış açısı ile dahada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir